MACHINE YOUR FUTURE

75. LET KOVOSVITU MAS SE PŘEDSTAVÍ ŠIROKÉ VEŘEJNOSTI

Datum zveřejnění: 05.06.2014
Jeden z největších jihočeských podniků KOVOSVIT MAS slaví 75. let od svého založení.

Jeden z největších jihočeských podniků KOVOSVIT MAS slaví 75. let od svého založení. Při této příležitosti otevře své brány široké veřejnosti. Dne 31. května 2014 budou moci návštěvníci nahlédnout do historie i současnosti tohoto tradičního českého strojírenského podniku.

„Návštěvníci uvidí mimo současné vyspělé strojírenské technologie i historické stroje značky MAS ze 40. a 80. let. Připravili jsme i výstavu dobových fotografií, videosnímků a reportáží,“ říká Martin Volný, manažer marketingu KOVOSVITU MAS.

V tento den se také uskuteční slavnostní setkání veteránů – Baťováků s vedením Společnosti. Účast přislíbilo téměř padesát bývalých zaměstnanců z celé ČR republiky, kteří stáli u založení firmy MAS v Sezimově Ústí nebo Baťových závodů ve Zlíně. Většina z nich jsou poslední žijící pamětníci a absolventi Baťovy školy práce. Při této příležitosti převezmou z rukou předsedy představenstva Františka Komárka a generálního ředitele Petera Hawlana pamětní medaili. Dále se zúčastní bohatého programu, který pro ně Společnost připravila.

Na odpolední akci KOVÁK FEST, která se uskuteční od 12.30 hodin v zóně před podnikem KOVOSVIT MAS v Sezimově Ústí, vystoupí známé hudební skupiny jako například MANDRAGE, IMODIUM, FALEŠNÝ OBVINĚNÍ, K2 a další. Pro velký úspěch v minulých letech jsou pro malé návštěvníky připraveny zajímavé atrakce a sportovní soutěže.

Organizátoři akce nezapomněli také na dobročinnost ve prospěch potřebným. Dobrovolné vstupné bude věnováno vybranému sociálnímu zařízení na Táborsku.