MACHINE YOUR FUTURE

Den otevřených dveří Kovosvit MAS

Den otevřených dveří Kovosvit MAS

V sobotu 9. září mezi devátou a dvanáctou hodinou dopoledne se otevřou brány podniku Kovosvit MAS široké veřejnosti. Přední výrobce obráběcích strojů a významný zaměstnavatel na Táborsku umožní zaměstnancům, aby ukázali svým rodinným příslušníkům, kde pracují. Zároveň Kovosvit zve všechny příznivce strojírenské výroby i potenciální zájemce o zaměstnání, které podnik ze Sezimova Ústí shání, zejména do dělnických profesí.

„Jsme rádi, že je po turbulentním roce 2016 Kovosvit v takové kondici, abychom se po roční odmlce mohli vrátit k tradiční akci, kterou primárně pořádáme pro naše zaměstnance a jejich rodinné příslušníky jako poděkování za práci, kterou pro naši společnost odvádějí. Samozřejmě rádi přivítáme v prostorách podniku všechny zájemce o strojírenskou výrobu,“ říká Libor Kuchař, generální ředitel společnosti Kovosvit MAS.

Na tříhodinové akci bude připraven doprovodný program pro celou rodinu. Děti si užijí například skákací hrad, se svými rodiči se mohou těšit také na ukázku hasičského vybavení, a zejména se budou moci podívat, kde jejich tatínek či maminka pracují. Prohlídky podniku nebudou organizované, každý návštěvník si jej může projít sám.

Pro fanoušky strojírenské techniky bude lákavá prohlídka showroomu, kde návštěvníci uvidí ukázky obráběcích strojů, jež ve výrobních halách podniku vznikají, včetně stroje WeldPrint 5AX. Tato novinka v produkci Kovosvitu MAS vznikla ve spolupráci s pražskou ČVUT. Jde o první v České republice plně vyvinutou a patentovanou technologii umožňující 3D tisk kovových dílců a jejich následné obrábění v jednom prostoru.