MACHINE YOUR FUTURE

Aktuálně

Stánek Kovosvitu na MSV navštívili premiér Babiš a ministryně Schillerová 08.10.2019

Stánek Kovosvitu na MSV navštívili premiér Babiš a ministryně Schillerová

Stánek společnosti Kovosvit MAS na MSV v Brně navštívila vládní delegace v čele s premiérem Andrejem Babišem a ministryní financí Alenou Schillerovou.

Kovosvit na MSV prezentoval soustruhy produktové řady KL 08.10.2019

Kovosvit na MSV prezentoval soustruhy produktové řady KL

Novinkou na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně byl druhý soustruh řady KL (Kovosvit Lathe), stroj KL 435, který navazuje na produkční soustruh SP 430 a je jeho evolucí. Celkově Kovosvit MAS, který si letos připomíná 80 let od svého založení, do Brna přivezl sedm obráběcích strojů.

Den otevřených dveří Kovosvitu MAS 02.05.2019

Den otevřených dveří Kovosvitu MAS

Vážení příznivci Kovosvitu, dovolte mi Vás pozvat na den otevřených dveří. Využijte příležitosti a projděte si areál tradiční strojírenské společnosti. Pro rodiny s dětmi bude připraven doprovodný program v podobě atrakcí pro děti.

Kovosvit MAS slaví úspěchy s high-tech obráběcími stroji, daří se i slévárně 16.04.2019

Kovosvit MAS slaví úspěchy s high-tech obráběcími stroji, daří se i slévárně

Přednímu českému výrobci obráběcích strojů, strojírenské společnosti Kovosvit MAS, se daří v segmentu high-tech obráběcích strojů s vysokou přidanou hodnotou. V letošním roce dodá pětiosá vertikální obráběcí centra do Indie, další pětiosý stroj pak zamíří do Německa. Zájem o high-tech obráběcí centra tak vyrovnává zatím nižší poptávku po běžných obráběcích strojích, kterou Kovosvit MAS v posledních měsících zaznamenal. Daří se i provozu slévárny, který dosahuje rekordních tržeb.

Nový e-shop zrychlí zákazníkům Kovosvitu běžné opravy obráběcích strojů 18.12.2018

Nový e-shop zrychlí zákazníkům Kovosvitu běžné opravy obráběcích strojů

Běžné pozáruční opravy a údržbu obráběcích strojů zefektivní nový e-shop. Zákazníci si v něm objednají vybrané náhradní díly, ale například také filtry či mazací prostředky a divize Servis jim je nejpozději do 48 hodin od objednání doručí. Cílem e-shopu je zefektivnit distribuci náhradních dílů. Zákazníci navíc dostanou informaci, jaké úkony si mohou na stroji učinit sami. Servisním technikům Kovosvitu se tak uvolní ruce ke složitějším operacím u zákazníků. Dokonce firma plánuje, že u vybraných obráběcích center začne garantovat zkrácení doby do zahájení opravy od nahlášení potíží.